Program czasu wolnego

Te elementy programu będą obywać się po obiadokolacji w różnych przestrzeniach wspólnych miasteczka zlotowego. Sam możesz zdecydować, co jest dla Ciebie najbardziej interesujące! Wieczory zlotowe spędzaj ze swoimi przyjaciółmi lub poznawaj nowych!

Bulwary zlotowe i Watra Stulecia

To jest serce miasteczka zlotowego. Znajdziesz tutaj namioty z różnorodnymi zajęciami, grami i warsztatami. Wieczorami bulwary zlotowe będą miejscem, gdzie możesz odpocząć, porozmawiać z innymi harcerzami, pośpiewać lub po prostu spędzić czas przy wyjątkowym ogniu – Watrze Stulecia ZHP.

Rynek Regionów

Podróż do wszystkich zakątków Polski w ciągu jednego popołudnia? Jest to możliwe tylko na zlocie ZHP! Na Rynku Regionów znajdziecie namioty prezentujące każdą z chorągwi ZHP. Tutaj także dowiesz się o wyjątkowych działaniach, programach i tradycjach funkcjonujących w poszczególnych chorągwiach.

Wieczory na scenie

Każdego dnia na głównej scenie zlotowej będą czekać na Ciebie różne wydarzenia artystyczne i koncerty. Razem z innymi harcerzami będziesz miał szansę podsumować dzień, świętować i inspirować innych.

Centrum Duchowe

Większość osób, które podążają za religią gromadzą się w pewnym momencie tygodnia na wspólną modlitwę. Centrum Duchowe będzie miejscem odkrywania religii na nowo oraz budowania szacunku i zrozumienia pomiędzy wierzącymi różnych wyznań.

źródło: www.gdansk2018.zhp.pl